| Mocanu_Valentina_1996 a întrebat:

Funda. Astăzi când îi făceam baie cățelușei mele m a zgariat pe deget un pic cu coltii producându mi o mica zgârietură, mi a curs sânge doar un pic... crede ti ca ar trebui sa fac acel vaccin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Da de cele mai multe ori.

2 răspunsuri:
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Si pe mine ma zgaraie in fiecare zi cainele meu dar nu am nimic si doar asta se intampla de 5 luni.

| Mocanu_Valentina_1996 explică (pentru AdaAlexandra1461):

Ti a curs vreodată un pic de sânge de la acea zgârietură?

| AdaAlexandra1461 a răspuns (pentru Mocanu_Valentina_1996):

Da de cele mai multe ori.