| Flavius2013 a întrebat:

Hei! Asi dori sa va intreb daca trebuie sa ma duc la medic ceva ..Ma doare in spate in partea de jos doar in dreapta ( legiunea lombara ) De la ce se face si daca este grav! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iccecrim a răspuns:

Hey, uite ceva eu zic că totuși merită să te adresezi unui doctor, cu sănătatea nu glumești. Sper că te-am ajutat, funda?

| hefe a răspuns:

In partea de dreapta jos este apenticulul (apendicita), cu o operatie se scoate... frash din nou.

| Flavius2013 explică:

Pe mine ma doare in spate nu in fata eu stiam ca apendicita e in fata.