| IoanaCIM a întrebat:

Hei. De cateva zile am niste dureri desupra stomacului.
Unde se termina osul acela.
As vrea sa stiu daca vi s-a intamplat asa ceva... [ Am auzit de gastrita si apendicita ( sau cum se scriu asa mi s-a zis... ) ]
Sa.mi ziceti ce as putea face...
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Primavara si toamna este perioada gastritelor
cu stomacul nu este de jucat
un control la un specialist cat de urgent
apendicita este jos in dreapta nu unde acuzi tu durerile

| Cristea_Razvan_1993 a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci imediat la doctor ca poti avea multe la stomac ex:Apendicita, Gastrita, Enterocolita, Salmonela du-te cat mai repede la doctor ca si eu am avut probleme si am crezut ca e doar o raceala dar am avut probleme mai rele la stomac decat am crezut