| MadalinaIoanaa a întrebat:

Am o mare problema! Imi cade foarte mult par si mi se ingrasa repede! Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Pentru persoanele care nu au incredere in produsele impotriva caderii parului care se gasesc pe piata, iata cateva retete care folosesc ingrediente naturale pe care le puteti incerca acasa: http://www.i-medic.ro/......ana-oricui

| Siilvannaa a răspuns:

Sampon Revalid. Se cumpara de la farmacie. E foarte bun. BAFTA!:*