| わたなべ久美子 a întrebat:

De ceva timp am dureri in zona de sub axile(cam pe la bata sutienului).De la ce pot fi aceste dureri? Eu ma gândesc ca de la creștere thinking Vreau sa precizez ca durerile nu sunt mari, adică doar când apas mai tare ma doare oarecum :/ Funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NYK4u a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te duci la un medic de specialitate.Mai bine previ decat sa tratezi.

| Catalinaqqq111 a răspuns:

Poate ca este din cauza sutienului. Si eu am avut intr.o perioada in care nu numai ca aveam dureri dar respiram si mai greu. Am inlocuit sutienul nu o bustiera si dupa cateva zile, mi.au trecut. Incearca:*