| Floricica23 a întrebat:

Heii buna TPU,eu sunt din calarasi si la noi este o caldura mare si nu stiu ce pot manca pe caldura asta, ca nu mai am pofta de mancare... ajutoor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Ciorba de rosii rece,din fasole verde,cu cartofi si bors,acra, salata de rosii, castraveti, cu branza, lapte batut rece cu piine calda.salata de vinete.