| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii TPU, ce parere aveti despre dieta Rina, a incercat-o cineva? Si inca ceva... E pe zile, si sunt 4 zile, in prima zi mananci aia, a doua aia si asa mai departe, iar dupa ce termin 4 zile incepi iar de la prima zi pana la a 4-a s.a.m.d? FUNAA :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Decat sa folosesti o dieta pentru a slabi mai bine faci sport

| AliinaSomerhalder explică (pentru lovemeoana):

Fac si sport, tin si dieta si intr-o saptamna am dat 3 kg cu dieta Rina. Primele doua saptamani asa sunt, dai repede iar apoi incepi mai grei, un kg sau jum pe saptamana