| anonim_4396 a întrebat:

Help.ma doare sanul drept.il simt greu ca o piatra cand il ating. ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu mai puneti intrebari.....mergeti cat se poate de repede la medic.

| lora_9285 a răspuns:

Du-te cat mai repede sa faci o mamografie. Tinand cont ca, te doare numai un san, deci este exclus deocamdata alt control.

| oana_1897 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la control, adica de urgenta sa te duci pentru ca nu e de joaca cu astfel de dureri... poate fi un chist(doamne fereste pentru ca nu-ti doresc chiar daca nu te cunosc) sau orice altceva care poate cauza neoplasme...ai grija

| ladybird a răspuns:

In general nu este bine sa ai astfel de dureri. Mie mi se intampla doar intr-o anumita perioada (stii tu care), dar este normal. Parerea mea: MEDICUL. Este cel mai in masura sa iti spuna ce se intampla.

| SimpleSergio a răspuns:

Ai avut vreun soc in ultima perioada? Te-ai ingrijorat in leg cu ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La doctor repejor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce varsta aveti, daca sunteti adolescenta atunci sunteti inainte de ciclu.

| lory_8089 a răspuns:

Pana la urma ce s-a intamplat ai patit cv ca am si eu o problema. asemanatoare?

| Pisicutza_Yoby_1998 a răspuns:

Buna. Ai rezolvat problema? Daca nu, te pot ajuta. happy