| Ralucutza_Ralu_2000_Ajbm a întrebat:

Hey fraților! Mulțumesc pentru celalalta întrebare sa știți ca nu sunt gravidă ca mi-a venit la timp menstruația... Oricum am o alta problema, mi s-a umflat măseaua ca din ultimul hal nu pot dormi noaptea și nu pot manca sau vorbi. Ce sa fac? E foarte dureros.
Vreau sa știu ca să pot dormi și eu noaptea asta ca data trecuta nu am închis niciun ochi din potriva am dormit ziua... M-a luat curentul de la lucru și nu mai suport. Azi îmi iau un antibiotic dar ce fac eu pana atunci ca nu pot dormi de fel...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eanadandre a răspuns:

Du-te neaparat la stomatolog sau daca nu du-td la farmacie si spune-le si o sa iti dea un medicamebt ca sa iti treaca

| Ralucutza_Ralu_2000_Ajbm explică (pentru eanadandre):

Acum noaptea unde găsesc o farmacie? Eu nu pot dormi noaptea deloc

1 răspuns: