| EANS a întrebat:

La ora trebuie sa se culce seara o fata de 12 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| angi_4331 a răspuns:

Ora 21-22 cel tarziu!

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 12 ani si de obicei ma culc pe la 12>1 seara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora care te simti tu obosita. nu este o regula!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la ce ora vrei tu eu am tot 12 ani sunt baiat si in timpul scolii ma culc la 12 si in vacanta pe la 2-3 dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu la ora 22:00 trebuie sa dormi deoarece atunci au o activitate mai intensa nist hormoni din corpul uman care dezvolta fizic si pshic corpul

| Enys a răspuns:

Uite trebuie sa dormi cel putin 8 ore noaptea si conteaza la ce ora te trezejti dimineata in wikhend la scoala trebuie sa dormi de la 21:00 sau si un sfert

| Anna :) a răspuns:

Parerea mea, este ca ar trebui sa se culce intre 22-23 :d

| ivande3a a răspuns:

La ora 22

| maddy_8325 a răspuns:

O fata de 12 ani ar trebui sa se culce cam pe la ora 10. cel putin asa faceam euwinking