| coco4782 a întrebat:

Maine se face o saptamana de la ultimul contact sexual neprotejat. De cateva zile ma ustura penisul si parca urinez cioburi. Iese si puroi din el. Am ma avut inca 6 contacte cu aceeasi fata timp de 2 luni si pana acum nu am avut nimic. Ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De data asta ai luat de la ea o infectie venerica. Ai stat foarte mult asa, du-te rapid la un medic dermatovenerolog.

| crytical a răspuns:

E clar ca ai facut o infectie, da-i drumu la doctor pana ce nu se agraveaza sau ai sa regreti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală/boală venerică (BTS).

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| danutzu96 a răspuns:

Ia-o de mana si pe fata si fuga la medic. Ai facut o infectie urinara si probabil acum trebuie sa va tratati amandoi.

| MgdDroopy a răspuns:

Sincer, nu avem cum să te ajutam, decât să vă trimitem la medic pe amândoi.
E urât ce e la tine alcolo. :-(

| KALASHER a răspuns:

Asa patesti daca nu va place laba cu guma laughing Du-te repede la medic.

| AXimines a răspuns:

Dude. Duceti-va la spital amandoi! Poate asa puteti gasi "vinovatul" si "cauza". Trebuie neaparat sa va duceti la un medic!