| Alex2526 a întrebat:

Am o mare problema fizica cat si psihica.
Am 17 ani si de fiecare data cand ma satisfac si termin mi se increteste pielea (doar cea de pe capul penisului) se inroseste si incepe sa se exfolieze(DOAR PIELEA CARE ACOPERA CAPUL PENISULUI) asa se intampla doar cand ma satisfac si cand ma trezesc dimineata. Din ce cauza e? Si ce pot face? Fara sfatul medicului.
Dau funda!
Si mi-au ramas si niste cicatrici(unde am avut crapaturile alea, cum le pot trata? )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ViolaTM a răspuns:

Https://www.healthline.com/health/mens-health/penis-skin-peeling

Se pare că ai o infecţiei ori ai luat-o în timpul sexului. Ori mastur... cu mâini murdare, transpirate. Foloseşte lubrifiante de acum, şi daca te mast...

| Alex2526 explică (pentru ViolaTM):

Si acel site pentru ce e?
Si cum pot face ca sa nu mi se mai increteasca pielea dupa ce termin? Eu ma lubrifiez cu saliva