| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Animal Pack are efecte secundare? Daca da, ce fel de efecte?
Cei care nu stiu despre ce este vorba ii rog sa nu se mai oboseasca sa scriewinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pana acum inca nu am auzit la nimeni sa prezinte probleme din cauza suplimentului. Nu este totusi exclus ca 1/100 sa reactioneze la folosirea acestuia. In special acestea produc prima daca afectiuni la nivel digestiv, la stomac mai pe romaneste. Il poti lua cu Animal Stak.

| JuSt222 explică (pentru mdany):

Am un prieten care acuza niste dureri la ficat. Consuma proteine de 1 luna. E de la proteine sau se poate ca proteinele sa contina un aditiv care corpul lui sa nu il accepte? Proteinele au treaba cu ficatu?

| mdany a răspuns (pentru JuSt222):

De obicei proteinele cand se absorb nu induc efecte secundare de genul. Posibil ca in acele proteine ce le consuma, sa existe un compus care ii provoaca o reactie. Proteinele se absorb in ficat.