| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut, daca am mancat o shaorma, insa am mancat numai o data, trebuie sa incep de la inceput dieta? Am gresit daca am mancat shaorma? Am nevoie de ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu mananc shaorma mereu. Si nu ma plang laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Deci, logic ca nu trebuie sa iei nimic de la inceput. Suna si putin absurd intrebarea ta, stii?

| Dontsaygoodbye a răspuns:

E ok, continuă dieta.

| Andreeaioan115 explică (pentru Dontsaygoodbye):

Si ea este din legume si piept de pui ...nu contine maioneza

| Dontsaygoodbye a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Nu e nimic greșit dacă în timpul dietei ai simțit nevoia să-ți faci o poftă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

De fapt, carnea de pui si vegetalele sunt bune la dieta, cea mai rea este maioneza!

| AllCeoxsitsina07 a răspuns:

Nu,nu este nimic! Îți poți continua dieta. până la urmă mai ai și tu mici scăpări și nu cred că strică o shaorma pe lună. :*

| Ștefaniacojocaru12 a răspuns:

Nu ai greșit cu nimic, insa ar trebui să îți aduci aminte câte kg aveai inainte de a mânca shaorma si cate ai acum după ce ai mâncat shaorma.