| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci tatăl meu este constructor de mult timp și după cum se știe, el sta în soare dar acu un an cred, au apărut niste pete roșii dar e ca și cum are straturi de piele in plus, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pot fii arsuri, provocate de soarele puternic.
De ce nu se da cu creme de protectie?
Sau de ce nu poarta haine cu maneci lungi, asa cum se procedeaza in tarile sudice?

| AliGab a răspuns:

Cand o sa inveti sa scrii coerent poate vei si primi un raspuns pe masura. Fir-ar ea sa fie de limba romana...