| Maxiimuss a întrebat:

E epidemie de pojar in Constanta. Am 17 ani, ce as putea face sa ma protejez? Nu am facut cand eram mic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Incearca sa nu inti in contact direct cu cei care au si sa stai cat mai departe de ei dar si asa e imposibil sa nu faci

| Maxiimuss explică (pentru Dana211):

Si cam in cat timp trec petele alea rosii?

| Dana211 a răspuns (pentru Maxiimuss):

2-3 saptamani trebuie sa stai in casa petele cam dupa 1 saptamana jumate doua

3 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Mai bine sa faci acum la 17 ani decat sa ai cand ai peste 30 de ani