| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Stateam linsitit si ma jucam pe PC, cand dintr-o data(brusc) am simtit niste palpitatii puternice si senzatie de "rece" la cap. Este pentru prima data cand mi se intampla. Mentionez ca am fost diagnosticat cu tahicardie sinusala, doctorul spunand ca este din cauza anxietatii. Lucrurile astea le-am inteles, iar pana acum am avut palpitatii, dar nu asa ca acum, dintr-o data, fara sa imi dau seama cand au inceput.

Ar trebui sa imi fac griji? Este ceva serios?

Am 22 de ani si un stil de viata destul de nesanatos, si sunt si supraponderal, avand 100 kg la inaltimea de 193cm.

Multumesc,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| killer3023 a răspuns:

Mergi la mai mulți doctori sa te consulte. Fără sa le zici ce ți-a spus cel anterior. Vezi dacă seamănă ce a zis celălalt.