| AnaAnaM98 a întrebat:

stateam in bucatarie cu mama si tocam legume cand brusc am simtit o briza rece ca imi trece pe langa picioare, m-am speriat foarte tare

Răspuns Câştigător
| SergiuMT a răspuns:

Poate tu crezi ca a fost vreun duh, ceva, dar stai linistita, cel mai probabil a fost o briza de aer(care se poate forma si cu fereastra inchisa) sau ti s-a parut tie, in subconstient se pot inatampla multe lucruri. Stai linistita.

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii, nu inseamna nimic, pur si simplu poate a fost curent.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

Era michidutza.

| VelaJohnny a răspuns:

Care-i intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| KronstadtResurrection a răspuns:

Te-ai speriat atat de tare, incat ai uitat toata gramatica limbii tale native, asa-i?

| RedTurtleeee a răspuns:

Eu as vrea mereu sa simt o briza de aer rece vara big grin