| Dorin6789 a întrebat:

Salut TPU,acum câteva ore m-am lovit cam tare în partea frontala a capului de o ușă! Am fost puțin somnolent, alte simptome nu am avut nici locul loviturii nu m-a durut! Nu am cucui sau altceva! Este grav? Dau fundă, mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa nu mai consumi droguri sau alcool, ca sa nu te mai dai cu capul de pereti.

| Crescent a răspuns:

Poate te-ai lovit si atat. Nu se intampla nimic.
Daca peste doua zile te doare capul, atunci ar fi cazul sa mergi la doctor poate. Vezi daca te simti rau