| mariusionut123 a întrebat:

Acum o săptămână am avut roșu în gât care nu știu cum l am făcut și am încercat cu anti inflamatoare dar nu a mers. Mă durea rău și vomitam. Am mers la spital și acolo mi s-a făcut antibiotic cefort injectabil. am stat 5-6 zile și mi au dat drumul. nu mai aveam roșu în gât sau ceva dar inca mai simțeam foarte puțin de tot când înghițeam. Câteva zile a fost bine apoi am mâncat niste semințe cu sare și a doua zi seara a început să mă doara gatul dar când m-am uitat în oglindă nu era roșu sau ceva ci aveam niste bubițe că niște bășicuțe pe gât și limba.
Știe cineva ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Știu ce poți face: încă un drum la ORL.