| anonim_4396 a întrebat:

^_^

Acum vreo 2-3 ani am facut o entorsa la mana stanga, dar si acum inca e foarte sensibila incheietura la miscari bruste, evident ca durerea pana acum a fost suportabila dar de 3 zile m-a luat o durere... parca o simt pana-n cot. Deocamdata am pus Alle gel si o fasa elastica. Credeti ca ar mai fi nevoie de un film si o consultatie la ortopedie sau va trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mary0905 a răspuns:

Dacă e de 3 ani nu o sa îți mai treacă niciodată. Scuze de dezamagire.
Adică nu chiar niciodată. Depinde cum te-ai lovit... De exemplu mama mea a căzut cu cățelul pe o panda in timp ce se dădea cu rolele. S-a dus la doctor si acuma o doare doar când sta in ea sau ceva de genu... Doctorul i-a spus ca nu o sa îi treacă niciodată sad
Mai bine ai face o radiografie sa vezi cat de grav e!
Funda?

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Mai bine mergi sa iti faca o radiografie sa vada clar ce ai acolo.