| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.Am foarte multe cosuri pe fata, maini si corp.Ce medicament sau solutie ar fi pentru asa ceva? Dau funda pentru cine imi da un raspuns folositor happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Un prieten zice ca foloseste crema de galbenele. Poti citi "urat" in Braille pe fata lui.

| shainitainii a răspuns:

Mergi la dermatolog. Ce se potriveste altora ti-ar putea face rau tie!

| 03Didy03C a răspuns:

Uita-te la episodul lui Levi Elekes - cum am scapat de cosuri! Te v-a ajuta...

| iSwag a răspuns (pentru 03Didy03C):

Da... mai are putin si o sa te invete cum sa scapi de cancer faza a 14-a.

| 03Didy03C a răspuns (pentru iSwag):

Eu sincer cred ca are f multa dreptate in ceea ce spune. Si daca el s-ar fi ingrijit cum trebuie si nu a mancat cum trebuie din aceasta cauza a facut cosuri. Baga-ti cola in voi si dupa pune-ti intrebari de ce am cosuri, de ce am ciroza, de ce am cancer? laughing Da, e si vina organismului in dezvoltare, dar si a voastra. Invata-ti sa mancati!

| iSwag a răspuns (pentru 03Didy03C):

PUNETI, nu "pune-ti". happy.

| siriusblack98 a răspuns (pentru 03Didy03C):

Vai,dar ai completa dreptate in perioada adolescentei am cosuri pentru ca am baut cola.Esti un geniu si meriti un premiu pentru asta.(Sper ca ai auzit de sarcas in trista ta viata)

| 03Didy03C a răspuns (pentru 03Didy03C):

Puneti pardon eram obosita laughing rolling on the floor

| 03Didy03C a răspuns:

Da scumpul meu am auzit de multe, dar continua sa vezi ce departe o sa ajungi. happy

| badkarma123 a răspuns:

Pai poti sa ei zeama de lamaie si sa te dai pe fata. La inceput o sa te manance un pic dar sper sa-ti mearga happy

| iSwag a răspuns (pentru badkarma123):

Speri? Faci experimente pe el? laughing