| bella7000 a întrebat:

Este vreo solutie pentru cosuri "traditionala"...deci nu cu solutii farmaceutice? primul raspns folositor primeste fuuuuuuuunda

3 răspunsuri:
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Sa te speli toata diminiata cu ceai de musetel.Eu am facut asta cand eram mai mica si chiar mi-or trecut din ele, nu de tot dar aveam foarte putine si mici. Acum folosesc o masca de la L'oreal si o crema tot de la L'oreal si sunt foarte bune...

| utilizatorull a răspuns:

Da, eu am incercat si a dat rezultate din primele 2-3 zile deci nu da rezultate in nu stiu cat timp

.
pui un galbenus de ou si niste miere intr-o farfurie si amesteci ffff bine si cu aia iti dai pe fata, astepti aprox. 30 de min si se duce ffff usor cu apa rece saau dai doar cu miere sau doar cu ou si asa se poate in timp ce ai masca iti pui doua felii de castraveti proaspeti pe ochii sa traga cearcanele multa bafta happy

| lydyayoly a răspuns:

Eu spun sa nu ti spargi pentru ca vor trece dar pana atunci eu zic sa folosesti un pic de fond de ten. crede-ma trec foarte repede!