| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut tpu..am si eu o problemastraight face mereu am o nara uscata si infundata pe care nu pot respira, fie ca e stanga sau dreapta(se schimba mereu)..am incercat cu picaturi dinacelea de pus in nas dar degeaba.ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mario_Cata_1991 a răspuns:

In primul rand asta nu e de picaturi happy mergi la ORL e cel mai bine picaturile pot dauna sa stii happy