| Narcis0102 a întrebat:

Deci de cateva zile ma mananca si ma ustura pielea in acelasi timp..Si nu stiu ce tot este, ma gandeam ca poate sunt alergic la ceva..Astept raspunsuri!
Multumesc anticipat big hug.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai urmat un tratament ceva? ai mancat ceva ce u ti-a priit? am mai patit si eu.
Pentru astfel de situatii, am luat mereu Claritine, dar tu poti cere parerea unui medic, ori direct in farmacie.
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| MyNameIsCata a răspuns:

Poate ai facut o alergie la ceva material sintetic sau la altceva.Foloseste o crema hidratanta. Daca nu dispare consulta un dermatolog.Salut!

| Narcis0102 explică (pentru MyNameIsCata):

Multam big hug.Mai astept cateva raspunsuri, si dupa dau funda!

| Narcis0102 explică (pentru MyNameIsCata):

Tin sa mentionez ca se mai intampla cand sunt si in pielea goala chestia asta.