| Florentina20041997 a întrebat:

Spirtul sanitar este bun pentru coșuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu este foarte bun, dar fiind disperat de cosurile pe care le aveam, m-am dat si eu cu spirt pe fata.Ma usturat putin si s-au uscat. Dupa cateva ore erau super uscate.Totusi nu te scapa de ele ca prin minune. Iti recomand o crema "Coada soricelului" cu propolis. Am luat-o acum 5 zile si pot spune ca mi-au disparut multe cosuri si mi-a mai calmat tenul (am o acnee medie)

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Solutie de rostopasca! Farmacie naturista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcoolul nu este bun pentru piele, usuca si irita pielea.

| Petripetri a răspuns:

In niciun caz!

| Cuțu2 a răspuns:

Nu. Dar îți recomand Zineryt.

| Florentina20041997 explică (pentru Cuțu2):

Am folosit si zineryt o vreme si nu mia folosit, mi-a lasat niste pete urate unde mi-au fost cosurile.

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

Nu este.

| zora27 a răspuns:

  Sanatate

acum 2 ore | Florentina20041997 a întrebat:
Spirtul sanitar este bun pentru coșuri?