| anonim_4396 a întrebat:

Știți ceva remedii pentru transpirație excesivă? Asa temporar pana ma voi duce la medic happy
La fata transpir rău de tot, și la subraț pe fond emotional.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| gritt a răspuns:

Au spray-uri in farmacii.
https://www.reginamaria.ro/......botulinica
Aici scrie ca e o problema frecventa si exista tratament.

| Invictusman a răspuns (pentru gritt):

Stai, ca am uitat ca am ODABAN, dar pe fata nu am voie sa ma dau cu asa ceva.aaa te referi la toxina botulinica jesuslaughing nu îmi permite portofelul, deocamdată e Sahara în portofel si nu rezolv problema definitiv, dar îmi mulțumesc frumos pentru răspuns ochisor :*

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Iti *

| gritt a răspuns (pentru Invictusman):

O sa ai bani :* ideea e ca exista solutii, sa nu iti pierzi speranta.

| Invictusman a răspuns (pentru gritt):

Vaiii ce dulce ești! O sa am da, cius beautyhappy