| BubbleRO a întrebat:

TPU! Cum imi pot fractura un picior? am incercat sa imi pun piciorul la usa blocului si sa las usa sa cada peste picior si nu a mers crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ioana_9117 a răspuns:

Arunca-te de le et 1.sau dupa ceva inalt.incearca sa te lovesti tare peste picior.da nu iti recomand sa ti-l rupi. oricum, multa baftabig grin

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sa nu incerci asa ceva. Poti sa ramai cu un handicap pe viata.Si apoi, tu nu stii cata suferinta include asta.

| blueberry05 a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa iti rupi piciorul?laughing...e prea dureros

| BubbleRO explică:

Sa fiu in centul atentiei la scoala! am avut 2 fete cu carje si li se aduceau lucririle fara sa ridice un deget.

| BughY a răspuns:

Da de ce vrei sa iti fracturezi picioru nu ai ce face ceva mai bun?

daca vrei sa il rupi zi la unu sa iti da cu o ranga peste picior

| diannna38 a răspuns:

Sari de pe scari pe el si se va rupe si eu am facut asa la scoala si a mers

| simo102 a răspuns:

Nu prea e bine darr, eu am cazut pe scari pentru ca m-a impins o fata...am cazut din mijloc pana jos am dat si cu piciorul de perete si apoi nu puteam nici sa calc de durere dar era doar o mica fractura si am stat cu carje vreo saptamana.Dar nu am beneficiat ca cei cu piciorul rupt de taxi

| nico6 a răspuns:

Doamne

| Aditza333 a răspuns:

Pune-ti p**a la usa blocului si lasa sa cada usa peste ea big grin