| Gabriela2011 a întrebat:

Tusesc de 2 sapatamni, am ft la doctor mi-a dat cefalexina, eurespal (pastile ) si picaturi de nas si tot nu imi trece tusesc ff rau. La dr nu ma mai duc pentru ca dr mi-a zis din prima cum a azuit ca tusesc ca imi da injectii a trebuit sa ma rog de ea sa nu-mi dea. Ziceti-mi si voi tratamente naturiste sau nu stiu, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| uuueeeccc a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu acum 1 saptamana. si eu am fost la medic mi-a dat eurespal si degeaba. eu am luat acc200 si in 2 zile mi-am revenit.

2 răspunsuri:
| Gabriela2011 explică:

Am uitat sa zic ca am terminat si pastilele si degeaba.

| No0oName a răspuns:

O recomandare ar fi ca si eu am aceleasi probleme dar eu iau euresopal sirop este mai bun si beau ceaiuri zii de zi iti recomand de musetel sau menta