| lollycy a întrebat:

Urgent! azi am cumparat unguentul mibazon..am cateva cosuri, si poate scap de ele. vreau sa stiu daca este bun si daca raman pete dupa. daca l-a folosit careva sa-mi zica va roghappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DASMaRiA a răspuns:

Se foloseste mai mult pentru egzeme, iritatii ale pielii, infectii la niveul pielii, ciuperci si cosurile doar le grabeste procesul de disparitie pentru cateva zile dar nu definitiv, dar nu raman pete.