| Fițe_D-soara_1990 a întrebat:

URGENT. Buna TPU. Eu doresc niste exercitii. de exemplu abdomene sau. un link cu exercitii. Ma poate ajuta cineva? E URGENT. Va rog sa ma ajutati si foarte eficiente. Intr-o saptamana sa pot slabi un kg cu ele.
Va :* pe toti si dau fundita...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| miracle1314 a răspuns:

Uite ce fac eu pentru a avea un abdomen frumos... https://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0