| Sawarekh a întrebat:

Va rog, am nevoie de o incurajare!

De 1 an jumate am un chist pilonidal si imi este frica efectiv, sa fac operatie.

Imi puteti povestii, cine a mai avut o interventie chirurgicala, de orice tip?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti irosesti viata ca prostu facand 1000 de conturi si dand troll pe forumuri. Bravo, esti ratat

| Sawarekh explică:

Asa trist esti? laughing cine te-a necajit?

| Sawarekh explică:

Domnule hacker, ai curaj sa mi dai Facebook ul, sa aflu putin cine esti?
Sa vedem ce curaj ai dupa.

| teclado a răspuns:

Roagăte vezi ce iti spune Dumnezeu
nu stiu ce a sa iti zic, in general chirurgia a evoluat foarte mult.
Depinde de ce natura este chistul.
exista rezovlari de mai multe feluri daca este cacncer
oricum trebuie facuta o biopsie sa vada ce este acolo
apoi in functie de ce gaeste acolo se taie se scoate sau se lasa in pace

| Teribil12 a răspuns:

E in regula sa-ti fie frica am fost si n-a fost rau, mi-a fost frica la inceput dar nai de ce sa-ti fie frica.