| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cam cat slabesc pe luna. dupa parerea voastra daca fac in fiecare seara cate 30 abdomene 30 flotari si 30 de ...nu stiu cum se numesclaughing dar am vazut pe net. exercitiile alea pentru spate ca si cum ai face abdomene pentru spate laughing stiu ca suna aiurea dar stai pe burta si faci ridicari in sus... acum nu stiu mentionez ca nu tin regim. ar trebui dar ma voi apuca si de regim cat mai repede dupa voi cat slabesc pe luna daca slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Abdomenele sunt cam putine, ca sa slabesti cat de cat ar trebui sa maresti numarul usor pana ajungi pe la 100. Flotarile sunt ok, dar sigur faci in fiecare zi? Eu fac 50 dar o zi da una nu ca sa se relaxeze muschii. Si la chestiile alea nu ma pricep, dar daca vrei sa slabesti indicat ar fi sa si alergi macar 2 km/zi si sa consumi multe lichide, si nu ma refer la whiskey, cola si alte chestii din asteahappy

| AlexandrulS a răspuns (pentru master77):

Dap fac in fiecare zi de 2 luni 2 zile nu am facut dar le-am recuperat... adica am facut in plus intr-o zi, de regim recunosc inca nu tin chiar vreau sa ma apuc si de regim. o sa incerc sa mai pun la abdomene cate 5 in fiecare zi in plus sa vad si cat imi este limita

1 răspuns: