| Patyi a întrebat:

Deoarece se apropie Pastele, voi in ce ma sfatuiti sa ma imbrac?! (Intrebare pentru fete). Dau funda! :*laughing

6 răspunsuri:
| Patyi explică:

@Luna90 mi-am cumparat haine din Franta de la H&M, de la PUMA, Adidas, Nike, Zara, Bershka... problema e ca sunt prea multe si nu stiu ce sa iau laughing

| AnnaAbba a răspuns:

Pai....in primul rand trebuie sa te imbraci in ceva nou si incearc ceva colorau, vesel cum ar fi o fusta care iese in evidenta cu un tricou sau o bluza in orice caz mai traznita. Sa se uite toata lumea la tine, dar sa nu fi chiar asa de exagerata cu culori prea tipatoare. Sa fi cat de cat decenta, deci dupa parerea mea poti sa imbraci o fusta cu o luza si cu niste balerini si niste accesorii dragute.

| Inkutsa a răspuns:

Imbraca-te funky, ca un iepuras de pasti.Si ca un mic accesoriu, ia-ti un cosulet cu oua colorate. Ce mai buna idee din cite au existat big grin

| Patyi explică (pentru Inkutsa):

Serios? laughing Imbraca-te tu asawinking!

| karolaa a răspuns:

Cu o rochita colorata si care sa fie cv specific de Paste. Sper ca te-am ajutat :*

| Luna90 a răspuns:

Poti sa iti iei un sacou[ la new yorker, H&Mgasesti si nu sunt foarte scumpe] cu niste blugismug si niste balerinibig grin