| rclau14 a întrebat:

Ce telefon credeti ca este mai bun, Samsung Corby S3650 sau Nokia X2, pe mine unul m-au atras amandoua, X2-ul are camera de 5 mp dar din ce am citit multi sunt dezamagiti pentru ca face poze cam pe la 2-3 mp. Samsung-ul are un format sport si nu e badaran cum sunt majoritatea celor cu touch screen, mie unul mi-a placut, voi ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| cosmywooz a răspuns:

Eu sa fiu sincera am Nokia iti recomand Samsung sper ca te-am ajutat... fnda?

| rclau14 explică (pentru cosmywooz):

Pana la urma o sa-mi iau un Samsung i5500 Galaxy 5. merci de raspuns

| cosmywooz a răspuns (pentru rclau14):

Cu placere... poti sa imi dai funda ca nu am nici una

5 răspunsuri:
| rclau14 explică:

Daca nu stii raspunsul la intrebare stai in banca ta amice nu mai polua site-ul cu raspunsuri tampite care in mintea ta sunt amuzante. succes!