| NicuOfficial a întrebat:

sunt un baiat de 14 ani si anul acesta mai precis luna viitoare am banchet, problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac ca sa par oarecum mai serios si sa nu fie foarte costisitor.

3 răspunsuri:
| Lolll a răspuns:

Hmm...Ar fii tare:
1.O pereche de blugi + o camasa + un fel de sacau sar sa iti ridici manecile
2.Un costum + o camasa cu care sa te asortezi.
3.Un constum dar sa iti ridici manecile de la sacou.
Sper ca te-am ajutat!

| ADYCSN a răspuns:

Si eu am banchetul si mi-am laut o camasa in carouri si o pereche de pantaloni mai sport putin! Sperf ca ti-am fost de foloswinking

| littleali a răspuns:

Un costum cred ca ar fi cel mai potrivit...o camasa un papion ceva...