| T13 a întrebat:

Stiti vreun magazin(real sau virtual) din care sa pot lua sacaz, fludor si pompa de fludor(toate pentru electronica,lipit,etc)?Mentionez ca as vrea sa le iau pe toate din acelasi loc(magazin). A si cum arata sacazul de lipit?Am vazut la cineva sacaz de lipit,il tinea intr-o fosta cutie de pateu si era negru, si solid(ca un metal).Si am vazut sacaz si pe net cu titlul ,,sacaz(cloroforiu)" dar acesta arata ca o crema maro si zicea ca era facut din plante,sau ceva de genu.Deci:unde gasesc sacaz din acela negru? MENTIONEZ CA NU MA PREA PRICEP IN DOMENIU,DECI UNELE CHESTII S-AR PUTEA SA FIE ABSURDE,ETC

2 răspunsuri:
| alinike2 a răspuns:

Http://www.mivarom.ro/ Eu de aici imi iau saptamanaasta cu 100 de lei statie de lipit(asemanator cu pistolul doar ca mai bun) surubelnita de 30 cm si 3mm diametru 15m de fludor, penseta, niste mufe USB, colofniu si pompa de fludor Recomand site+ull au niste preturi extrem de mici si gasesti orice

| bogdytzu a răspuns:

In constanta : de la dioda-pe bd-ul ferdinand., de la dina-electronix- pe bd-ul lapusneanul zona trocadero. poti gasi unde sunt magazine de electronice sau ii intrebi pe vanzatori ca ei stiu. sau pe profesori de specialitate daca esti la liceu.