| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, si am fost operat in 2016 in iunie de obsteoplateom. A trecut 10 luni de cand m-am operat si ma gandeam sa ma apuc de sala avand in vedere ca nu prea am forta si am inceput sa iau in greutate.

1 răspuns:
| vlad_9687 a răspuns:

Aceasta nu este o intrebare adegvata aici, cand vine vorba de operatii sau lucruri serioase, sau apucatul de sala serios dupa operatie trebuie 100% discutat cu un medic, nu cred ca cineva de aici te poate ajuta.