| MisteriousGuy567 a întrebat:

As vrea sa slabesc! De pe 21 iulie pana pe 17 august am slabit 4 kg.Tin si mentionez ca am 13 ani,1, 66,65 de kg cand aa slabit.akm am am 67-68 cred si vreau sa slabesc vreo 3-4 pana pe 15 septembrie! VA ROFG FRUMOS AJUTATI-MA!

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Fa sex! slabesti garantat. Pe caldurile astea transpiri una-doua! happy

| FitnessTrainer a răspuns:

Fa sport, mananca sanatos si mai putin. Nu stiu daca reusesti chiar 4 kg, dar se va observa oricum cevahappy

| hydrantmarian a răspuns:

Fii atent, fugi 2-3 ore pe zi, si noaptea fa asa : 50 abdomene, 50 genoflexiuni, 20 flotari, si 50 ridicari pe varfuri, astfel grasimea de pe picioare si burta va fi inlocuita de muschi

| Cosmin86 a răspuns (pentru hydrantmarian):

Ala e antrenament? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor