| foroyarmark a întrebat:

Cum sa convig pe parintii mei sa ma lasa la strand si la lac? fac inot de 4 luni si stiu chiar bine sa inot dar tot nu ma lasa(cu prietenii mei)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiule? s-au innecat campioni nationali la innec.e periculos.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai depinde si de cat ani ai, si daca vrei sa ii convingi, dovedestele ca stii sa inoti si ca nu te inceci in apa de 3 m, asa am patit si eu, dar cand mama m-a vazut ca pot sa stau in apa de 4, 7 m fara probleme si-a pus mainile in cap si dupa chiar ea imi spunea sa merg la piscina.

| foroyarmark explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Am 15...

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru foroyarmark):

Nu conteaza cati ani ai, poti sa ai si 30 parintilor tai tot o sa isi faca griji pentru tine, insa tu trebuie sa ii demonstrezi ca nu are de ce sa isi faca grji, baftawinking

| Ancutza05 a răspuns:

Dap depinde cati ani ai...