| dartagnon a întrebat:

Buna fac sala de aproape 5 luni(h:171; G:59, 5; G initial:53).In cat timp pot pune 1kg de masa musculara pura tinand cont ca mananc zilnic 120g de proteine..si dorm cel putin 8 ore.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu are nimeni cum sa-ti spuna exact, depinde de geneticul tau, de metabolism, etc.

important e ca o sa cresti

7 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Auzi tu...in cat timp... poti sa pui un kg daca nu e calitate, altii pun 10 si se vede ca dracu tu pune numa 4 dar evidentiat. Dupa cum ziceau baietii la commentariile anterioare nu se stie cu exactitate in cat timp pui. Daca faci sala de 5 luni si mananci 120 de prot., dc nu iti calculezi cat ai crescut /luna?

| KristianoR a răspuns:

7-8 zile.

| dartagnon explică (pentru KristianoR):

IMPOSIBIL! Daca nu ai habar nu te baga!

| M1Man a răspuns (pentru KristianoR):

Esti tampit?laughing7-8zile? masa pura?laughing

| M1Man a răspuns (pentru KristianoR):

Eu cred ca in 1 luna poti pune cam 2 kg.

| Cosmin86 a răspuns (pentru M1Man):

Tu crezi prost, ca de obicei, ca n-ai nici macar 2-3 ani de sala, dar aberezi pe banda rulanta

| M1Man a răspuns (pentru Cosmin86):

Sigur ca n-am 2-3 ani de sala am cateva luni, dar am si 3 ani de lupte si de pe la 10 ani flotari si alte exercitii pentru muschi...