| SkilledBloodDie a întrebat:

Buna TPU
Am observat ca muschiul de la bratul drept e mai dezvoltat iar la cel stang nu si as dori niste video-uri eficiente ca sa imi fac muschii de la bratul stang si drept sa fie dezvoltate MENTIONEZ ca am 14 ani si sunt baiat!
Ps:Is pe contul lui varamea

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca iti freci maimutoiul doar cu dreapta rolling on the floor. fa si tu cu stanga treaba faina solo si scapi laughing.

corpul uman nu este simetric pe axa dreapta-stanga. fa exercitii pentru brate cu o haltera, astfel muschiul mai slab dicteaza ritmul si repetitiile

| SkilledBloodDie explică (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor))Il frec mult si binerolling on the floor))))))

| SkilledBloodDie explică (pentru JohnnyBi):

Nu vreau porcarii despre brate vreau exercitii

| JohnnyBi a răspuns (pentru SkilledBloodDie):

Pai si ti-am zis. Orice exercitii cu bara nu cu gantera. Indiferent ca e pentru piept, brate, spate, umeri