| AdelinLucian a întrebat:

De luni ma voi apuca de sala (fitness) si as dori sa imi cumpar un supliment de slabit ce contine l-carnitina, ce produse imi recomandatii sa folosesc (ce fac efect destul de repede ), ( voi elimina fastfood-urile, sucurile, dulcurile, grasimile tot)

1 răspuns:
| Ririru a răspuns:

Buna,

In primul rand nu mai astepta "Efect destul de repede. ". In 2 saptamani o sa simti, iar intr-o luna o sa vezi rezultate. Important e sa te tii de sport si FOARTE IMPORTANTA este alimentatia. Asa ca da, sper ca renunti la fastfood, dulciuri si chestii.
Iti dau un link cu niste,, retete'' - sa te poti inspira zi de zi ce sa mananci:
https://www.facebook.com/......ha/photos/

Iar ca supliment, iti recomand ceva de la Optimum Nutrition.Lucrez la o sala de sport si colegi mei antrenori asta folosesc. Poti sa bei si o bautura care contine L carnitina, se gasesc de obicei in salile de sport.
Succes :)