| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog niște sfaturi de a nu mă mai obosi repede. Eu sunt foarte vioaie și fac mult efort intr-o zi, dansez, alerg etc. Și câteodată mă obosesc repede și nu îmi place.
Imi spuneti niște exerciții de respirație sau anumite alimente care sa ma faca sa am mai multa energie.

Mersi

4 răspunsuri:
| Nelly07 a răspuns:

Pentru a nu obosi repede trebuie sa nu faci prea mult efort laughing Daca faci efort pentru ca sa slabesti, happy nu e deloc bine. Toti profesorii de sport spun ca un om trebuie sa faca sport doar atat cat este necesar, nu mai mult decat trebuie. Mananca ciocolata laughing, contine energie happy

| Nelly07 a răspuns (pentru Nelly07):

(dar nu fa exceswinking )

| anonim_4396 explică (pentru Nelly07):

Nu, am 1.66 și 49 de kg. Nu vreau sa slăbesc momentan. În viața de zi cu zi fac sport. Mersi

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa ai si zile de odihna.