| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU Practic inot si vreau sa ma apuc sa fac abdomene +alergat astea toate ma vor ajuta sa ma dezvolt? si sa imi creasca putin musculatura sa arat mai bine? Apropo daca am scolioza ma vor afecta abdomenele-(pentru un prieten) Astept raspunsuri. Va rog cat mai repede :* MS Dau funda

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Abdomene te afecteaza si daca n-ai scolioza, e un exercitiu stupid care pune presiune pe coloana.

sunt metode mult mai eficiente sa-ti lucrezi abdomenul

| Kiddy1998 a răspuns (pentru Cosmin86):

Care ar fi modalitatile acelea? Help pls happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Kiddy1998):

L-stand
aplecari la cabluri
ridicari de picioare din atarnat

+ abdomenul intra la multe exercitii ( gen tractiuni, flotari la paralele, stat in cap, muscle-up, etc. )