| mardeamor a întrebat:

Bunaa miam facut un program pt la sala o zi fac banda o zi bicicleta o zi stepper..si fac 5 zile pe sapt le mai repet sau le combin insa intrebarea mea este cum trebuie sa alerg pe banda? cate minute si cum schimb viteza si la cat timp alerg pe 10 mai mult nu prea pot sunt la inceput insa nu stiu cum sa fac ..si stepper cat timp si tre sa mai urc nivele la stepper sa fie mai greu lafel si la bicicleta urc nivele sa dau mai greu la ele? dak da la cate minute si cat urc? multumesc

6 răspunsuri:
| MariaMary122333 a răspuns:

Buna!
Pe banda poti face o ora, si la fiecare 15 min schimbi vitezele, pe stepper fa doar 30 min si schimba vitezele tot la 10 min. Iar la bicicleta poti face mult, vitezele la bicicleta se schimba in fiecare zi mai mult, nu neaparat dupa nu stiu cate minute, doar cand esti avansat/a poti sa le schimbi.

| Emankonovici a răspuns:

Ti-as recomanda o carte de limba romana...

| MariaMary122333 a răspuns (pentru Emankonovici):

Mie?

| Emankonovici a răspuns (pentru MariaMary122333):

Nu, lui mardemor

| MariaMary122333 a răspuns (pentru Emankonovici):

Pff, bine.

| mardeamor explică:

Ba nu stiu care *** mea e numele tau dar sa-mi sugi *** e corect? o sugi? bagami-as *** in sangele lu mata care te-a facut sa faca spume la gura mata mancami-ar *** hahaha