| GulubuntzBudulush a întrebat:

Care credeți că e IQ-ul lui VVD, să nu-mi spune-ți mie că are IQ 0, că n-ar putea să vorbească, ar fi inantrenabilă și needucabilă. Spuneți-mi IQ-ul. Grăbiți-vă să răspundeți.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Intre 80-100

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te referi la Viorica Dăncilă.
Eu am o definiție a IQ. Capacitatea de a te descurca în viață, de a rezolva problemele vieții tale, indiferent care sunt acelea. Astfel eu constat că Viorica Dăncilă dacă la ea te referi, din punctul meu de vedere, care ține de IQ-ul meu, un IQ foarte mare, mult mai mare decât al altor oameni.
Faptul că tu scrii- grăbiți-vă să răsăpundeți-, care sugerează că în mintea ta ( IQ) ai impresia că cei de pe TPU sunt la dispoziția ta, să le dai tu ordine, cum să se comporte, mă grăbesc să te anunț că, tot din punctul meu de vedere, ai un IQ cam mic.

| Wr3nch a răspuns:

E demonstrat de mult ca IQ-ul nu e atat de relevant pe cat se crede. Omul mediu are 100 sau mai putin, de aici poti presupune cat are ealaughing

| johnnny123 a răspuns:

Probabil nu este foarte mare. Dar citind întrebările tale, mă întreb dacă tu ești cel mai în măsură să judeci IQ-urile altora...

https://www.tpu.ro/......olar-care/

https://www.tpu.ro/......insa-cate/

| GulubuntzBudulush explică (pentru johnnny123):

E de mai demult. Scriu cum vreau să scriu, cum am chef să scriu. Oricum m-am maturizat. Și eu știu să scriu corect.

| johnnny123 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Cum adică "scriu cum am chef să scriu"?
Încerci să ne convingi că ești un om capabil să se exprime corect, dar care dintr-un motiv bizar "alege" să scrie ca o cizmă găurită? De ce ai alege să scrii în halul ăla dacă ai ști să te exprimi frumos și articulat?

Este ca și cum ai spune "sunt perfect capabil să mănânc civilizat, dar prefer să-mi pun ciorba în cap și să-mi bag spaghete în chiloți"

| sadrian46 a răspuns (pentru johnnny123):

Sunt perfect capabil să mănânc civilizat, dar prefer să-mi pun ciorba în cap și să-mi bag spaghete în chiloți"
Și n-ai văzut din ăștia destui?

| Bizon95 a răspuns:

Ce inseamna VVD?
am cautat pe google, nu pare a fi nimic legat de IQ

| Wr3nch a răspuns (pentru Bizon95):

Eu am presupus ca e Viorica Dancila, dar poate aflam chiar de la ellaughing)

| Bizon95 a răspuns (pentru Wr3nch):

Aha, MA BUCUR CA NU M-AM PRINS laughing big grin

atunci, NU, nu are IQ 0, TREBUIE sa aiba ceva acolo, ca isi stie interesul!

| RoCkKiD a răspuns:

Trebuie sa intelegeti o chestie cu privire la IQ si o sa incerc sa o explic incat sa fie cat mai simplu.

IQ-ul la oameni este ca procesorul intr-un calculator, poti sa il ai pe cel mai tare de pe piata asta iti da doar potentilul de a procesa orice si foarte repede. Daca nu ai si aplicatiile potrivite pe care sa le rulezi cu puterea aia de procesare nu o sa ajungi la nici un rezultat folositor.

N-am idee cat de desteapta o fi tanti cert e ca nu prea a invatat mare chestie la viata ei deci nu are aplicatiile.

| AnastasiaK a răspuns:

Si intrebarea ta se incadreaza la categoria Sport pentru ca?