| bogdan133 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi la abdomen si mainii ( biceps, triceps ) spuneti-mi un program ex : dimineata x flotar... ( ex ) si cam in cat timp se vad diferentele! FUnda

2 răspunsuri:
| mada1 a răspuns:

Cum sa spui ma aurelian asa ceva rolling on the floor ca in maxim o saptaman se vad rezultate laughinglaughinglaughing) ce usoara ar fi viata asasa iti zic cum fac eu. dimineata 2 serii a cate 25 flotari si 2 serii a cate 50 abdomene(flotarile sunt pentru triceps ).pe la 3-4 eu merg la sala.dar tu poti face 5 serii a cate 20 flotari si 10 serii a cate 50 abdomene ( sau 5 serii de 100).iar seara ar fi bine daca ai putea alerga undeva timp de 30 minute. faci tot 2-3 serii a cate 20-25 flotari ( daca mai oti ).si inca 200 abdomene. daca poti sa faci tractiuni undeva ar fi bine sa faci si tractiuni ( pentru biceps ).sau daca ai gantera poti lucra si mai bine bicepsul.te sfatuiesc sa lucrezi si abdomenul inferior ( culcat pe spate si aduci genunci la piept.sau tot din culcat pe spate ridici picioarele drepte in sus.).iar despre rezultate vorbim dupa 2-3 luni. daca ai si un regim adecvat. daca esti slab.te sfatuiesc sa mananci bine.si mancaruri cu multe proteine si carbohidranti.cauta pe net pentru ca o sa gasesti un tabel in care iti spune fiecare produs cate calorii, proteine, lipite etc. contine. daca esti mai grasut va dura mai mult pana se vad rezultate.pentru ca intai va trebui sa dai jso grasimea. eventual daca ai posibilitatea te sfatuiesc sa mergi la sala ( pentru ca acolo lucrezi toate grupele de muschi ). bafta

| aurelian97 a răspuns:

Pai. incearca sa faci tractiuni dimineata 5, la 45min inca 5 si tot asa, iar la ora 2:30 incearca sa faci 500 abdomene pentru inceput, si mai inspre seara cate flotari poti. o sa iasa rezultatul in maxim o saptamanawinkingtongue funda?