| ForeverWarrior a întrebat:

Cum pot sa imi masor forta,sa vad daca sunt mai puternic,ridic mai multe kg dar la skanderberg sunt tot asa, daca dau la sac e ok?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai depinde cum ridici, daca faci doar pentru biceps, ala nu participa asa mult la skandemberg.

Fa si tu exercitii pentru antebrat, incheietura, triceps, umeri. Nu doar biceps.

| MrPetry09 a răspuns:

Man eu am doua variante ori ridici kg multe sa vezi cate poti ridica sau cum ai zis si tu dai la sac da mai bine fa si tu cate ridicai inainte kg si cate ridici acum...