| fanezodo a întrebat:

Cum se mențin mușchii? Am început să fac exercitii zilnic si rezultatele au început să apară.S-ar putea sa dispara daca ma opresc? Nu e cazul dar intreb doar.

16 răspunsuri:
| Jouliete a răspuns:

Pai trebuie doar sa te menții adica sa ai aceeasi rutina daca vrei sa îi ai la fel, în schimb daca te opresti dupa un timp revin la loc.

| Cosmin86 a răspuns:

Ce muschi de la cateva amarate de exercitii fizice?

Muschii se fac de la ANI de sala + 3-4 fripturi pe zi (tot asa, ani de zile).

Tu esti doar un copil mic si firav care se admira singur in oglinda.

| Frank51 a răspuns:

Dupa cateva saptamani da. Dar daca te reapuci te ajuta memoria musculara.

| Apokales a răspuns:

Muschii ii menti prin alimentatie si antrenament. Chiar daca te lasi dupa 3 ani de facut sala, iei o pauza de 4 ani, sa zicem, si te reapuci, muschii vor revenii mult mai repede pentru ca au un fel de memorie. Deci stai calm, antreneaza-te, alimenteaza-te si studiaza cat mai mult despre acest stil de viata pentru ca ai de castigat.

| DarkAurelio a răspuns (pentru Cosmin86):

Am citit pe net că faci mușchi mult mai ușor dacă mănânci legume!))

| JicaContra a răspuns:

Cu steroizi...
altfel, exercitii grele zilnic si mancat destul de mult ca sa ai ce calorii sa arzi

iar cand te lasi, muschii se atrofiaza si se lasa

| Cosmin86 a răspuns (pentru DarkAurelio):

Nice trolling laughing)

| Adry05 a răspuns:

Normal că pierzi rezultatele dacă te oprești pe o perioadă lungă

| fanezodo explică (pentru Cosmin86):

Sa te iau in pl de prost. copil poate te numești tu... admirate as pe tine legat la gat

| Cosmin86 a răspuns (pentru fanezodo):

Copilul pampalau si firav injura laughing))))))

Dispari ma, cu "sala ta acasa" si "exercitii zilnice", pampalau firav ce esti

Răspuns utilizator avertizat
| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.

| fanezodo explică (pentru Cosmin86):

Sa imi bag pl in vaca de ma ta si in toata rasa ta..doamne ce as da sa fii in fata mea. Te as rupe în bătaie smechere...trag in gura ta..cap de mistret

| Cosmin86 a răspuns (pentru fanezodo):

Copil pampalau si firav, care inca e la liceu si ii face "mami" de mancare, rupe el in bataie laughing))

Dispari ma amaratule laughing

| fanezodo explică (pentru Cosmin86):

Sa iti iau rasa in pl de cioroi

| Cosmin86 a răspuns (pentru fanezodo):

Dispari ma, copil amarat. IGNORE